ALFA FINANCIAL SOFTWARE HOLDINGS 0.1P
ALFA FINANCIAL SOFTWARE HOLDINGS 0.1P
128,0 GBX (-1,54%)
Gesloten End-of-day data - London Stock Exchange
Open: 137,0
Verschil: -2,0
Volume: 79.640
Laag: 125,0
Hoog: 137,0
Hoog - Laag: 12,0
Type: Aandelen
Ticker: ALFA
ISIN: GB00BDHXPG30

ALFA FINANCIAL SOFTWARE HOLDINGS 0.1P koersen en grafiek

Huidige koers: 128,0 GBX
Verschil (%): -1,54%
Verschil: -2,0
Datum - Uur: 22-01-2021 - 00:00:00
Vorig Slot: 130,0
Open: 137,0
Financieel instrument Type: Aandelen
Markt: London Stock Exchange
Volume: 79.640
Kapitaal verhandeld: -
Geplaatst kapitaal: -
Kapitalisatie: -
Gemiddelde dag kapitaal: 0M GBX

Koersen: 5 dagen End-of-day data - London Stock Exchange

18-01-202119-01-202120-01-202121-01-202122-01-2021
Laatste135,0141,6134,0130,0128,0
Verschil (%)+0,00%+4,89%-5,37%-2,99%-1,54%
Verschil0+6,6-7,6-4,0-2,0
Open139,2140,9140,0137,7137,0
Volume49.16959.94291.98460.16179.640
Hoog143,0141,6143,3137,9137,0
Laag134,0135,0134,0130,0125,0
Hoog - Laag9,06,69,37,912,0
5 dagen +/- : -5,19%

Historische data End-of-day data - London Stock Exchange

Periode Verschil (%) Hoog Laag Hoog - Laag Gemiddeld volume
Vandaag -1,54% 137,0 125,0 12,0 79.640
1 januari -0,31% 143,3 125,0 18,3 35.621
5 dagen -5,19% 143,3 125,0 18,3 72.931
1 maand +0,47% 143,3 125,0 18,3 35.109
6 maanden +66,23% 150,5 71,2 79,3 144.476
1 jaar +27,49% 150,5 51,9 98,6 128.867
3 jaar -76,51% 544,0 51,9 492,1 301.908
5 jaar - - - - -
10 jaar - - - - -
15 jaar - - - - -

Technische Indicatoren End-of-day data - London Stock Exchange

MA7 135,1
MA20 132,6
MA50 130,0
MA100 123,9
Koers / MA7 -5,26%
Koers / MA20 -3,47%
Koers / MA50 -1,54%
Koers / MA100 +3,31%

Handelsuren (GMT 0 - Europe/London)

Dag Opening Sluiting
Maandag 08:00 16:35
Dinsdag 08:00 16:35
Woensdag 08:00 16:35
Donderdag 08:00 16:35
Vrijdag 08:00 16:35
 
Speciale sluiting
02-04-2021 Gehele dag
05-04-2021 Gehele dag
03-05-2021 Gehele dag
31-05-2021 Gehele dag
30-08-2021 Gehele dag
24-12-2021 12:30
27-12-2021 Gehele dag
28-12-2021 Gehele dag
31-12-2021 12:30