FL ENTERTAINMENT
FLE
8,651 EUR (-)
Open 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam
Open: 8,651
Verschil: +0,001
Volume: 1
Laag: 8,651
Hoog: 8,651
Hoog - Laag: 0
Type: Aandelen
Ticker: FLE
ISIN: NL0015000X07

FL ENTERTAINMENT koersen en grafiek

Huidige koers: 8,651 EUR
Verschil (%): +0,01%
Verschil: +0,001
Datum - Uur:
Vorig Slot: 8,650
Open: 8,651
Financieel instrument Type: Aandelen
Markt: Euronext Amsterdam
Open
Volume: 1
Kapitaal verhandeld: 0%
Geplaatst kapitaal: 411.657.608
Kapitalisatie: 3.561M EUR

Koersen: 5 dagen 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

Laatste8,7908,7308,8008,6508,651
Verschil (%)+0,00%-0,68%+0,80%-1,71%+0,01%
Verschil0-0,060+0,070-0,150+0,001
Open8,7918,8008,7998,7998,651
Volume308491.2002171
Hoog8,7918,8008,8008,7998,651
Laag8,7908,6008,7998,6508,651
Hoog - Laag0,0010,2000,0010,1490
5 dagen +/- : -1,58%

Historische data 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

Periode Verschil (%) Hoog Laag Hoog - Laag Gemiddeld volume
Vandaag +0,01% 8,651 8,651 0 1
1 januari -8,73% 9,499 8,600 0,899 755
5 dagen -1,58% 8,800 8,600 0,200 755
1 maand -3,88% 9,101 8,600 0,501 658
6 maanden -21,71% 11,616 8,200 3,416 690
1 jaar - - - - -
3 jaar - - - - -
5 jaar - - - - -
10 jaar - - - - -
15 jaar - - - - -

Technische Indicatoren 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

MA7 8,744
MA20 8,809
MA50 9,105
MA100 9,479
Koers / MA7 -1,06%
Koers / MA20 -1,79%
Koers / MA50 -4,99%
Koers / MA100 -8,74%

Handelsuren (GMT +1 - Europe/Paris)

Dag Opening Sluiting
Maandag 09:00 17:35
Dinsdag 09:00 17:35
Woensdag 09:00 17:35
Donderdag 09:00 17:35
Vrijdag 09:00 17:35
 
Speciale sluiting
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag