TIDEWATER
TDW.WS.B
0,594 USD (-)
Gesloten 15 min. vertraagde - NYSE Aandelen
Open: 0,700
Verschil: +0,019
Volume: 1.413
Laag: 0,580
Hoog: 0,700
Hoog - Laag: 0,120
Type: Aandelen
Ticker: TDW.WS.B
ISIN:

TIDEWATER koersen en grafiek

Huidige koers: 0,594 USD
Verschil (%): +3,30%
Verschil: +0,019
Datum - Uur:
Vorig Slot: 0,575
Open: 0,700
Financieel instrument Type: Aandelen
Markt: NYSE Aandelen
Gesloten
Volume: 1.413
Kapitaal verhandeld: -
Geplaatst kapitaal: -
Kapitalisatie: -

Koersen: 5 dagen 15 min. vertraagde - NYSE Aandelen

Laatste0,3700,3700,5500,5750,594
Verschil (%)+0,00%+0,00%+48,62%+4,56%+3,30%
Verschil00+0,180+0,025+0,019
Open0,3700,3700,3850,5500,700
Volume2.00611548.90711.6681.413
Hoog0,3700,3700,5510,6400,700
Laag0,3700,3700,3850,5100,580
Hoog - Laag000,1660,1300,120
5 dagen +/- : +60,54%

Historische data 15 min. vertraagde - NYSE Aandelen

Periode Verschil (%) Hoog Laag Hoog - Laag Gemiddeld volume
Vandaag +3,30% 0,700 0,580 0,120 1.413
1 januari +80,00% 0,710 0,323 0,387 7.286
5 dagen +60,54% 0,700 0,510 0,190 6.540
1 maand +25,26% 0,700 0,323 0,377 9.459
6 maanden -27,91% 0,910 0,323 0,587 6.900
1 jaar -56,32% 1,220 0,323 0,897 5.985
3 jaar -82,53% 3,520 0,170 3,350 6.488
5 jaar - - - - -
10 jaar - - - - -
15 jaar - - - - -

Technische Indicatoren 15 min. vertraagde - NYSE Aandelen

MA7 0,457
MA20 0,426
MA50 0,481
MA100 0,449
Koers / MA7 +29,98%
Koers / MA20 +39,44%
Koers / MA50 +23,49%
Koers / MA100 +32,29%

Handelsuren (GMT -4 - US/Eastern)

Dag Opening Sluiting
Maandag 09:30 16:00
Dinsdag 09:30 16:00
Woensdag 09:30 16:00
Donderdag 09:30 16:00
Vrijdag 09:30 16:00
 
Speciale sluiting
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag
Gehele dag
13:00
Gehele dag