SILVER - USD
SILVER - USD
22,40 USD (-)
Gesloten Real-time data - Gold & Silver Spot
Open: 22,93
Verschil: -0,54
Volume: 43.348
Laag: 22,33
Hoog: 23,14
Hoog - Laag: 0,81
Type: Grondstoffen
Ticker: XAGUSD
ISIN:

SILVER - USD koersen en grafiek

Huidige koers: 22,40 USD
Verschil (%): -2,35%
Verschil: -0,54
Datum - Uur:
Vorig Slot: 22,94
Open: 22,93
Financieel instrument Type: Grondstoffen
Markt: Gold & Silver Spot
Gesloten
Volume: 43.348

Koersen: 5 dagen Real-time data - Gold & Silver Spot

Laatste23,7423,8523,9022,9422,40
Verschil (%)+0,00%+0,46%+0,21%-4,02%-2,35%
Verschil0+0,11+0,05-0,96-0,54
Open23,7623,7323,8523,9022,93
Volume44.06841.33337.46347.43843.348
Hoog23,8623,9623,9123,9723,14
Laag23,3823,4423,6622,6022,33
Hoog - Laag0,480,520,251,370,81
5 dagen +/- : -5,64%

Historische data Real-time data - Gold & Silver Spot

Periode Verschil (%) Hoog Laag Hoog - Laag Gemiddeld volume
Vandaag -2,35% 23,14 22,33 0,81 43.348
1 januari -15,22% 30,08 22,17 7,91 46.239
5 dagen -5,64% 23,97 22,33 1,64 42.403
1 maand -5,33% 24,87 22,33 2,54 32.125
6 maanden -15,02% 28,75 22,17 6,58 41.331
1 jaar -17,19% 30,08 21,66 8,42 47.296
3 jaar +58,87% 30,08 11,63 18,45 34.256
5 jaar +19,21% 30,08 11,63 18,45 27.171
10 jaar -44,95% 40,85 11,63 29,22 22.790
15 jaar +106,45% 49,82 8,67 41,15 27.317

Technische Indicatoren Real-time data - Gold & Silver Spot

MA7 23,52
MA20 23,86
MA50 24,40
MA100 25,73
Koers / MA7 -4,76%
Koers / MA20 -6,12%
Koers / MA50 -8,20%
Koers / MA100 -12,94%

Handelsuren (GMT 0 - UTC)

Dag Opening Sluiting
Maandag 00:00 00:00
Dinsdag 00:00 00:00
Woensdag 00:00 00:00
Donderdag 00:00 00:00
Vrijdag 00:00 00:00