NSI N.V.
NSI N.V.
17,52 EUR (-)
Gesloten 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam
Open: 17,80
Verschil: 0
Volume: 42.765
Laag: 17,46
Hoog: 17,80
Hoog - Laag: 0,34
Type: Aandelen
Ticker: NSI
ISIN: NL0012365084

NSI N.V. koersen en grafiek

Huidige koers: 17,52 EUR
Verschil (%): +0,00%
Verschil: 0
Datum - Uur:
Vorig Slot: 17,52
Open: 17,80
Financieel instrument Type: Aandelen
Markt: Euronext Amsterdam
Gesloten
Volume: 42.765
Kapitaal verhandeld: 0.212%
Geplaatst kapitaal: 20.155.221
Kapitalisatie: 353M EUR

Koersen: 5 dagen 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

Laatste18,2417,9417,6617,5217,52
Verschil (%)+0,00%-1,65%-1,56%-0,79%+0,00%
Verschil0-0,30-0,28-0,140
Open18,4018,3017,8417,7017,80
Volume39.11947.32455.03952.91842.765
Hoog18,5018,4217,9817,8617,80
Laag18,2417,9417,6617,5217,46
Hoog - Laag0,260,480,320,340,34
5 dagen +/- : -3,95%

Historische data 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

Periode Verschil (%) Hoog Laag Hoog - Laag Gemiddeld volume
Vandaag +0,00% 17,80 17,46 0,34 42.765
1 januari -6,61% 19,92 17,46 2,46 30.270
5 dagen -3,95% 18,42 17,46 0,96 51.760
1 maand -9,50% 19,38 17,46 1,92 43.221
6 maanden +1,51% 19,92 16,62 3,30 29.880
1 jaar -28,05% 24,20 16,62 7,58 28.509
3 jaar -49,66% 39,85 16,62 23,23 23.624
5 jaar -52,39% 51,70 16,62 35,08 23.787
10 jaar -49,75% 51,70 16,62 35,08 23.881
15 jaar -83,96% 129,88 16,62 113,26 20.125

Technische Indicatoren 15 min. vertraagde - Euronext Amsterdam

MA7 17,87
MA20 18,47
MA50 18,93
MA100 18,82
Koers / MA7 -1,96%
Koers / MA20 -5,14%
Koers / MA50 -7,45%
Koers / MA100 -6,91%

Handelsuren (GMT +2 - Europe/Paris)

Dag Opening Sluiting
Maandag 09:00 17:35
Dinsdag 09:00 17:35
Woensdag 09:00 17:35
Donderdag 09:00 17:35
Vrijdag 09:00 17:35
 
Speciale sluiting
Gehele dag
14:05
Gehele dag
Gehele dag
14:05